Utolsó üzenet: 1 hónap, 2 hét volt
  • guest_7270: ez egy marha regi cikk. vigyetek az allatkertbe!
  • guest_8612: Denevér ügyben kit hívhatok? Nem találok telefonszámot.
  • guest_2945: Kit hívhatok?
  • guest_2945: Mit tegyek?
  • guest_2945: Pincében köröz egy denevér; elkapni nem tudom, mert a fény elől bebújik a plafont képező zsalutéglák közé.

Kutyás tüntetés

2008.május 17.-én tiltakoztunk a Debrecen Újkerti-lakótelepen a zöldterület megszüntetésével járó SPAR áruház építése ellen. A tiltakozásunk nyomatékaként Kósa Lajos polgármesternek 2500 tiltakozó aláírást adtunk át.

Tüntetés a kamionforgalom ellen Tokajban

A Tokaji Természetvédelmi Egyesület kezdeményezésére részt vettünk a Tokaji hidat terhelő kamionforgalom elleni tüntetésen. A tüntetésen immár többedszer, egy elkerülő út megépítését követeltük.

Tüntetés a szerencsi szalmatüzelésű erőmű ellen

Részt vettünk a 2007. október 27.-én, Szerencsen megrendezett tüntetésen, hol fel is szólaltunk. A tüntetés célja volt, hogy az erőmű ne épüljön meg, mivel veszélyezteti a Tokaj-Hegyalja Világörökségi területet.