• Sipos Gyuláné: Segítségre lenne szükségünk Kispesten lakunk a héten már a második denevér repül be a lakásunkba én szíves vagyok tegnap este majdnem infarktust kaptam mikor a hálószobánkba repkedett kérem segítsenek
  • guest_1337: telefonszámot tudnak küldeni?
  • guest_4048: telefonszámot szeretnék én is!
  • guest_2703: https://www.facebook.com/judit.adrovitz/posts/1376768679086591

Kutyás tüntetés

2008.május 17.-én tiltakoztunk a Debrecen Újkerti-lakótelepen a zöldterület megszüntetésével járó SPAR áruház építése ellen. A tiltakozásunk nyomatékaként Kósa Lajos polgármesternek 2500 tiltakozó aláírást adtunk át.

Tüntetés a kamionforgalom ellen Tokajban

A Tokaji Természetvédelmi Egyesület kezdeményezésére részt vettünk a Tokaji hidat terhelő kamionforgalom elleni tüntetésen. A tüntetésen immár többedszer, egy elkerülő út megépítését követeltük.

Tüntetés a szerencsi szalmatüzelésű erőmű ellen

Részt vettünk a 2007. október 27.-én, Szerencsen megrendezett tüntetésen, hol fel is szólaltunk. A tüntetés célja volt, hogy az erőmű ne épüljön meg, mivel veszélyezteti a Tokaj-Hegyalja Világörökségi területet.